PL EN

telefon: +48 693 710 371

Oto historia naszej firmy:

dystrybucja ryb szczecin

Kultura spożywania ryb w naszym kraju zaczęła w ostatnich latach nabierać nowego znaczenia. Jesteśmy coraz częściej świadkami podejmowania bardzo świadomych wyborów dotyczących żywienia, w których to produkty rybne zaczynają odgrywać dominującą rolę. Wręcz nieograniczone kierunki naszych podróży kulinarnych stanowią podstawę dla takiej działalności jak nasza.


Współpracujemy z dostawcami z całego świata, których celem nadrzędnym jest jakość oferowanych wyrobów. Również jako konsumenci chcemy mieć pewność, że produkt spełnia najsurowsze kryteria jakościowe, a przy tym utrzymuje swój wspaniały smak i stanowi kopalnię mikroelementów. Dlatego też nasza praca w dużej mierze skupia się na częstych odwiedzinach dostawców, do których zaliczyć możemy firmy zajmujące się bezpośrednim połowem i przetwórstwem ryb. Wśród nich wyróżniamy podmioty zajmujące się produkcją zarówno ryb morskich, jak i słodkowodnych.


Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami transportowymi, których pozycja na rynku gwarantuje terminową dostawę oraz odpowiednie warunki przechowywania towaru. Oprócz tego dysponujemy siatką magazynów chłodniczych, których lokalizacja daje klientowi dobor optymalnego rozwiązania w zależności od miejsca prowadzenia swojej działalności.


Zachęcamy wszystkich do nawiązania współpracy z naszą firmą, której otwartość na potrzeby i profesjonalizm w działaniu będzie oprócz jakości produktów bezdyskusyjną wartością dodaną.