PL EN

telefon: +48 693 710 371

AKTUALNOŚCI Z FISH TEAM

Święta 2016

Życzenia Świąteczne od Fish Team 2016

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy Fish Team.

European Seafood Exposition 2015

European Seafood Exposition 2015

To już nasza czwarta wizyta na targach w Brukseli! Dziękujemy wszystkim za możliwość spotkania i przedyskutowania wszystkich aspektów naszej dotychczasowej współpracy. Dołożymy wszelkich starań aby sprostać wymaganiom naszym klientów oraz dostawców. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Święta 2014

Życzenia Świąteczne od Fish Team

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym Klientom i Dostawcom Wszystkiego Najlepszego.

Brazylia 2014

Mundial w Brazylii 2014

W związku z rozpoczynającymi się Mistrzostwami Świata w piłce nożnej życzymy dużo emocji, niesamowitych wrażeń i gradu goli, które na długie lata pozostaną w naszej pamięci.
Jednocześnie informujemy wszystkich naszych klientów i dostawców, że wspieramy jednakowo mocno każdą drużynę narodową, która występuje na Mundialu w Brazylii!

european seafood exposition

European Seafood Exposition 2014

Jak co roku zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w międzynarodowych targach branży rybnej European Seafood Exhibition 2014. Zwyczajowo odbywają się one w Brukseli i tak samo będzie tym razem. Nasza firma czynnie uczestniczy w tym przedsięwzięciu i zaprasza wszystkich chętnych do spotkania z nami w dniach 6-7.05.2014.
W trakcie targów będziemy dostępni pod podanymi poniżej numerami telefonów:
+48609750770 – Artur Echaust
+48693710371 – Marcin Echaust

Życzenia Świąteczne 2013 od Fish Team

Życzenia Świąteczne 2013 od Fish Team

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia chcielibyśmy z tej okazji życzyć naszym partnerom spokojnych i radosnych chwil w gronie najbliższych. Mamy nadzieję, że ten wyjątkowy czas będzie dla Państwa wyśmienitą okazją do odpoczynku i nabrania sił do dalszej wspólnej pracy. Z całą pewnością Święty Mikołaj nie zapomni o o żadnym z Was!

Jesteśmy z Państwem już 2 lata

Jesteśmy z Państwem już 2 lata

Niezwykle przyjemnie jest nam zakomunikować, iż jesteśmy z Państwem już ponad dwa lata. W tym czasie daliśmy się poznać jako rzetelny i oddany sprawie partner, któremu zawsze leży na sercu dobro naszych klientów i dostawców. Nieustannie pracujemy z Państwem i dla Państwa. Takie działanie pozwala nam na lepsze dopasowane oferty do potrzeb naszych klientów tak pod kątem produktowym, jak i jakościowym. Dotychczasowa współpraca z Państwem jest dla nas nobilitacją i bodźcem do dalszej wytężonej pracy. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze szerszym gronie co świadczyć będzie o zaufaniu do naszej firmy. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu chcielibyśmy gorąco podziękować i życzyć dalszej owocnej współpracy z Fish Team.

Stowarzyszenia Rozwoju Rynku Rybnego

Fish Team członkiem Stowarzyszenia Rozwoju Rynku Rybnego

Pragniemy poinformować, że dołączyliśmy do zacnego grona członków Stowarzyszenia Rozwoju Rynku Rybnego w Polsce. Stowarzyszenie Rozwoju Rynku Rybnego zostało założone w 2005 roku i zajmuje się następującymi kwestiami:

  • stymulacją rozwoju struktur rynku rybnego,
  • działaniami prowadzącymi do wzrostu konsumpcji ryb w Polsce,
  • promocją gatunków małocennych i nie w pełni wykorzystywanych przez przemysł i handel,
  • znajdowaniem nowych rynków zbytu dla ryb i produktów rybnych,
  • rozszerzeniem rynków zbytu dla technologii stosowanych w przetwórstwie rybnym i rybołówstwie (maszyny i aparaty do przetwórstwa, urządzenia i materiały opakowaniowe, urządzenia i środki higieny, chłodnictwo, dodatki do żywności),
  • kreowaniem pozytywnego wizerunku polskiego przemysłu rybnego.

Jest to dla Nas zaszczyt i motywacja do dalszej ciężkiej i wytężonej pracy na rzecz rozwoju rynku rybnego w Polsce. Mamy nadzieje, że działania i inicjatywy podejmowane przez Fish Team będą skuteczne dla całej rodziny rybnej.

magazyn

Rozszerzenie bazy magazynowej

Miło Nam poinformować o rozszerzeniu swojej bazy magazynowej. Tym razem do Naszych partnerów logistycznych dołączyła Chłodnia Olsztyn Sp. z o.o. mieszczącą się przy ulicy Lubelskiej 33. Jest to kolejny ważny krok w rozwoju firmy Fish Team, który pozwoli na szybszą obsługę klientów.

european seafood exposition

European Seafood Exposition 2013 - spotkajmy się w Brukseli

Cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem targi branżowe w Brukseli znowu okazały się nieprawdopodobnym sukcesem organizatorów. Pomimo niekorzystnych trendów w innych sferach gospodarki rynek produktów rybnych zaprezentował drzemiący w nim potencjał. W trakcie 3-dniowej imprezy wystawcy z całego świata prężyli muskuły oferując niezliczoną ilość wszelkiego rodzaju towarów.

Szczególnie cenne z punktu widzenia firmy było podsumowanie dotychczasowej współpracy z naszymi dostawcami oraz przedstawienie planów na najbliższe miesiące. Wszystkim, którzy zdecydowali się z nami spotkać chcielibyśmy serdecznie podziękować i życzyć obu stronom dalszej owocnej współpracy.

zobacz galerię
przekazujemy 1% podatku

Przekazujemy nasz 1% podatku

Jak co roku wspieramy akcję przekazywania 1% podatku organizacjom pożytku publicznego do czego gorąco zachęcamy wszystkich naszych partnerów. Tym razem nie możemy przejść obojętnie obok problemów Tomka, który wymaga długiej i kosztownej rehabilitacji po wypadku, któremu uległ w 2011 roku. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pozwoli odzyskać Tomkowi pełnię sprawności i radość z życia.

szczegóły
celebracja pierwszego roku

Celebracja pierwszego roku

Jest nam bardzo miło zakomunikować, iż w dniu 01.08.2012r. miała miejsce uroczystość, której hasłem przewodnim było uczczenie pierwszego roku działalności firmy Fish Team. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować za owocną współpracę wszystkim naszym klientom i dostawcom oraz życzyć dalszego wsparcia we wszystkich podejmowanych wspólnie inicjatywach. Mamy nadzieję, że sytuacja rynkowa pozwoli nam dalej się rozwijać i stanowić dla Państwa poważne zaplecze handlowe.

targi ryby mrozone szczecin

European Seafood Exposition 2012 - jak było

W dniach 24-26 kwietnia 2012 roku uczestniczyliśmy w największych targach branżowych European Seafood Exposition 2012 w Brukseli. Była to świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych, jak i omówienia współpracy z naszymi klientami oraz dostawcami. Jako dostawcy ryb ze Szczecina przyciągnęliśmy do współpracy nowych partnerów nie tylko z Polski ale również zza granicy, co w niedługim czasie powinno zaowocować nowym produktami w ofercie oraz atrakcyjniejszymi warunkami współpracy.

Wszystkim, którzy zdecydowali się z nami spotkać chcielibyśmy serdecznie podziękować!

dystrybucja ryb mrożonych szczecin

European Seafood Exposition 2012 - wstępne informacje

W tym roku uczestniczymy w targach European Seafood Exposition, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia w Brukseli. Największa impreza branżowa przyciągająca gości z całego świata daje niepowtarzalną okazję do nawiązania relacji handlowych i zapoznania się z obecnymi trendami. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania tel. (+48) 609 750 770.